Інформація користувачам

 Як безкоштовно отримати виріб

1. Встати на облік (для осіб, які ще не взяті на облік), тобто подати до Місцевого органу праці та соціального захисту населення такі документи:

– Заява про взяття на облік (заповнюється в Місцевому органі праці та соціального захисту населення);

– Паспорт або свідоцтво про народження;

– Ідентифікаційний код;

– Висновок МСЕК (ЛКК);

– ІПР (індивідуальна програма реабілітації);

– Довідка про реєстрацію місця проживання (для дітей);

– Посвідчення, яке підтверджує право особи на пільги.

2. Отримання направлення:

– особа інвалід або довірена особа в Місцевому органі праці та соціального захисту населення на основі поданих документів отримує роздруковане направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

3. Замовлення крісла колісного, засобів реабілітації, меблів та оснащення:

– працівник місцевого органу праці та соціального захисту населення надає особі інваліду або довіреній особі каталог технічних та інших засобів реабілітації, де особа інвалід або довірена особа обирає за необхідними параметрами, враховуючи антропометричні дані та вподобання інваліда засіб реабілітації та виробника засобу реабілітації.

– після оформлення замовлення на технічний та інший засіб реабілітації працівник місцевого органу праці та соціального захисту населення повинен самостійно надіслати роздруковане направлення, зазначеному в заявці підприємству виробнику.

4.Отримання технічного та іншого засобу реабілітації:

– Після того, як підприємство виробник отримало направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та виготовило технічний засіб реабілітації, підприємство виробник надсилає готовий виріб на сервісний центр (протезний завод або протезна дільниця) або особисто до інваліда.